Obecny stan załogi i specjalistyczny park maszynowy pozwala na realizację zadań w pełnym zakresie. Współpraca z producentami, hurtowniami i dostawcami umożliwia szybką realizację zamówień na podstawowe materiały instalacyjne. Możliwość realizowania zadań inwestycyjnych z zakresu budowy telekomunikacyjnych kanalizacji, sieci magistralnych i rozdzielczych, a także linii optotelekomunikacyjnych wypracowano dzięki wdrażaniu postępu technicznego w codzienną pracę całej załogi.

Posiadamy kompletne wyposażenie umożliwiające prowadzenie kilku zadań jednocześnie: (koparki łyżkowe,HDS-y, urządzania przeciskowe, wiertnice do przewiertów sterowanych, spawarki światłowodowe, wciągarki mechaniczne i pneumatyczne do kabli, pełny transport technologiczny). Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami podwykonawczymi, a tych z którymi jeszcze nie pracowaliśmy zapraszamy do współpracy.

W każdym projekcie i na każdej budowie szczególne znaczenie przywiązujemy do zapewnienia wysokiej jakości i terminowości wykonania zadania. Ważnym celem naszej działalności jest satysfakcja i zadowolenie Klienta. Gwarantujemy wykonanie prac na najwyższym poziomie, o czym świadczy posiadany Certyfikat ISO 9001.